Среда, 28 Декабря 2005 г. 19:12
+ в цитатник
Veel ne reizi neemsu sagaidiijis Jauno gadu kopaa ar savu meiteni. Lai gan, vienreiz taa bija... divus gadus atpakalj, bet shajaa laikaa muusu attieciibaas bija sarezhgjiijumi. Vecgada vakaraa gribu izdariit divas lietas: piedzerties un draazties ar kaadu meiteni.... Pirmaa lieta ir diezgan iespeejama, kameer par otru veel stipri vien jaashaubaas... Kaut gan kas zin, kas zin...
I haven't yet had a New year party, when I was dating at that time. Frankly, I had that once, 2 years ago, but everything between us was not good enough at that day. At the new year party I want two things: to get drunk and to f***. The first thing is quite possible, whereas the second one is in great question... But who knows, who knows...
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-
Triode обратиться по имени
Среда, 28 Декабря 2005 г. 20:46 (ссылка)
=))) interesants ieraksts;)
Kljuudu labojums:
Veel nevienu reizi neesmu saticis(saacis) Jauno Gadu taa, lai man tajaa laikaa buutu meitene. Godiigi, vienreiz tas(taa) biija, 2 gadi(gadUS) atpakalj, bet mums tai(tajaa) dienaa viss (ne)biija labi. Man (J)jaunaa gada sveetkos gribas divas lietas: piedzeerties(piedzErties) un piedrazties(drraazties, lai gan tas ir ljoti rupji teikts, sho vaardu var lietot ar taadu priedeekli kaa IZdraazt, bet tad jaaseko lietvaardam,Piem.: izdraazt meiteni) Pirmaa lieta ir diezgan iespeejamA, kameer par otru veel stipri vien jaashaubaas... Kaut gan kas zin, kas zin... TAS GRAMATISKI..
STILISTISKI
Veel ne reizi neemsu sagaidiijis Jauno gadu kopaa ar otro pusiiti(savu meiteni).Lai gan, vienreiz taa bija... divus gadus atpakalj, bet shajaa laikaa muusu attieciibaas bija sarezhgjiijumi. Vecgada vakaraa gribu izdariit divas lietas: piedzerties un nodarboties ar seksu(paarguleet ar kaadu meiteni).... Paareejais ir pareizi teikts;)))
Ответить С цитатой В цитатник