дуже гарне мило в вас вийшло,раді за вас! в свое мило,щоб було більш твердим,додаю молочну кіслоту 3%,а можна спитати,якій відсоток солі ви додаєте відносно щодо кількості свіжої трави?
Райхана_умм_Саида, спасибо большое:)
Я варю сразу 2,5 кг, и на эту массу добавляю примерно пол-стакана мелкой соли. Такое к-во не сушит кожу,и не уменьшает мыльность, но хорошо консервирует свежий сок.