Ех, тачки таки дійсно прикольні - все на мускульній силі, метал вічний. На даху в багатьох багажничок - на всяк випадок, мож десь щось привезти чи підзаробити :) Я думаю, що в глибинці української периферії ненабагато все шикарніше. А в них ще й тепло :)
Darling, о, а коли ви там були? кажуть найгірше було років 5 тому, при Союзі було досить непогано, ну і зараз є вже позитивні зміни на краще, ми навіть дещо помітили з минулого разу( були там 2 роки тому).
Olga_BY, о, тебе, как автолюбителю, там было бы очень интересно! Ir4iik, так природа красива, і навіть в грудні багато квітів. Lucy_Lue, да ні,не дуже, там взагалі постійне відчуття безпеки і затишку. звичайно частково тому що просто в відпустці :). але взагалі там країна така .
Танчік_із_Канади, я була там, коли мені було 10 років))) Це вже не совок. Тоді була жерсть - пусті крамниці, тюрма за зберігання валюти. Після того мій дідусь декілька разів літав ще, моя подружка, яка тоді зі мною була, також була через декілька років - каже, ще гірше.
Darling, зараз все ще пусті крамниці :( . Але наприклад уже можна купили мобільний( не те щоб багато хто міг його дозволити, але сам факт), можна зареєструвати себе як приватного підприємця, хоча б з їжею стало краще, а то і її не вистачало.