Из Минска с любовью.
в ответ :)
Дарагiя маi масквiчы
Уважаiмыi ленiнградцы
Нiкчыму нам Атчызну дзялiць
А цем пачэ нам незачэм драцца
Прыiзжайцi ка мне ў Беларусь
Прывазiцi друзей i знакомых
Мойце рукi, садзiцiсь за стол
Атдыхайцi i будзьцi как дома
Дарагiя маi пскавiчы
Уважаiмыi растаўчане
Хвацiт места вам всем у мiня
На дзiване, сафе i тапчане
а нi хвацiт, так есьць жаш краваць
есьлi нада, магу пацiснiцца
Так давайцi ж друзья "сiбраваць"
Как на Белай Русi гаварыцца
Прыiзжайцi ка мне паскарэй
Просiм мiласьцi, мiласьцi просiм
Беларусь, край аткрытых дзьвiрэй
Горад Гродна, Савецкая, 8
http://www.na.home.by/muzyka.htm