
У Києві триває хода на честь Бандери (наживо) |
01.01.2020, 18:46
У столиці відбувається смолоскипна хода на честь дня народження Степана Бандери – одного із засновників і лідерів Організації українських націоналістів.

Марш почався у парку імені Тараса Шевченка біля пам'ятника Кобзарю.Подія транслювалася в мережі.
Організаторами «Маршу честі,гідності та свободи» виступили «Правий сектор», «Національний корпус»,ВО «Свобода»,«Тризуб»,С-14 і ряд інших організацій.
Напередодні події правоохоронці посилили заходи безпеки в центрі української столиці.За порядком стежать копи і військовослужбовці Національної гвардії.
«Відповідно до раніше поданої заявки,в центрі столиці заплановано проведення заходу з масовою участю громадян.
Працівники структурних підрозділів столичної поліції,військовослужбовці Національної гвардії України,кінологи,вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування в посиленому режимі,щоб не допустити порушень громадського порядку та забезпечити мирне проведення акції", — повідомили в поліції Києва.
| Рубрики: | Политика/Украина Видео,аудио |
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |