Цитата сообщения Галина_-_Галинка
«Трубочки»

Тісто:
500гр муки
250гр масла
250гр сметани
щіпка солі
Муку з маслом перетерти,додати сметану . Замісити тісто , в харчову плівку і в холодильник на 30хв.Розтачати товщиною 1-2мм і нарізати на полоски шириною 1,5см. Кожну намотати на металеву трубочку ,починаючи з вузької сторони. Пекти при 200* 10-12хв.
Випекти. Начинити кремом .Посипати пудрою.
Крем 1). масляний :
6 жовтків
1 ст цукру
2 ст молока
4 ст л кукурудзяного крохмалю
250гр масла
ваніль
Жовтки розтерти з цукром, ваніллю і крохмалем. Влити молоко,перемішати. На середній вогонь,і помішуючи довести до густоти.Зняти з вогню і остудити. ( я ставлю посуд з кремом в холодну воду і мішаю до повного остивання,так швидше😉).
Масло кімнатноі температури збити і по 1 ложці поступово крем в масло, при цьому міксером збивати.
Або крем 2). білковий :
3 білка(90гр)
180гр цукру
50мл гарячої води
1/4 ч л лимонної кислоти
щіпка солі
Воду з цукром на вогонь ,лимонну кислоту,після закипання варимо 5 хв. до температури 110-120*
Тим часом збиваємо білки з щіпкою солі,на середній швидкості міксера до мяких піків білка.
(Білки повинні бути вже збиті під кінець варки сиропу.)
І тонкою ниточкою вливати сироп в білки, постійно збиваючи міксером.Вкінці збиваємо на більшій швидкості 7-10хв. до остивання крема.