-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в анннннна

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 16.11.2015
Записей: 4280
Комментариев: 78
Написано: 4357


Без заголовка

Среда, 28 Ноября 2018 г. 09:32 + в цитатник
Цитата сообщения Галина_-_Галинка «Трубочки»

1 (525x700, 90Kb)
Тісто:
500гр муки
250гр масла
250гр сметани
щіпка солі
Муку з маслом перетерти,додати сметану . Замісити тісто , в харчову плівку і в холодильник на 30хв.Розтачати товщиною 1-2мм і нарізати на полоски шириною 1,5см. Кожну намотати на металеву трубочку ,починаючи з вузької сторони. Пекти при 200* 10-12хв.
Випекти. Начинити кремом .Посипати пудрою.
Крем 1). масляний :
6 жовтків
1 ст цукру
2 ст молока
4 ст л кукурудзяного крохмалю
250гр масла
ваніль
Жовтки розтерти з цукром, ваніллю і крохмалем. Влити молоко,перемішати. На середній вогонь,і помішуючи довести до густоти.Зняти з вогню і остудити. ( я ставлю посуд з кремом в холодну воду і мішаю до повного остивання,так швидше😉).
Масло кімнатноі температури збити і по 1 ложці поступово крем в масло, при цьому міксером збивати.

Або крем 2). білковий :
3 білка(90гр)
180гр цукру
50мл гарячої води
1/4 ч л лимонної кислоти
щіпка солі
Воду з цукром на вогонь ,лимонну кислоту,після закипання варимо 5 хв. до температури 110-120*
Тим часом збиваємо білки з щіпкою солі,на середній швидкості міксера до мяких піків білка.
(Білки повинні бути вже збиті під кінець варки сиропу.)
І тонкою ниточкою вливати сироп в білки, постійно збиваючи міксером.Вкінці збиваємо на більшій швидкості 7-10хв. до остивання крема.

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку