Без заголовка |

| для крему | |
|
яблука (кисло-солодкі)
|
2 кг |
| 150 г | |
| 150 г | |
| 150 г | |
| 100 г | |
| 10 г | |
| 1 ч. ложка | |
| 45 г | |
| 2 ст. ложки | |
| для тіста | |
| 3 шт. | |
| 200 г | |
| 100 г | |
|
сметана (домашня)
|
1 ст. ложка |
| 1 ст. ложка | |
| 600 г | |
| для шоколадної глазурі | |
| 4 ст. ложки | |
| 3 ст. ложки | |
| 2 ст. ложки | |
| 1 ст. ложка | |
| 40 г | |
| Розраховано на 15 порцій | |
Чудовий соковитий пляцок, наповнений різноманітними смаками і ароматами.Красивий і ніжний. Тісто — з давніх записів із мого старого записника рецептів. Начинка — моя фантазія.
Для тіста масло розтерти з цукром на пухку масу:

По одному додавати яйця, ретельно розтираючи:

Додати сметану і порошок для випічки. Розмішати:

Додати просіяне борошно. Вимішати тісто:

Тісто такої консистенції:

Розділити тісто на 4 частини. Форму (22х22 см) вистелити пергаментним папером і злегка змастити олією. Викласти 1\4 частини тіста. Розподілити рівномірно по дну форми. Дуже легко це робити, накривши тісто зверху харчовим целофаном і руками зверху по целофану розподіляти тісто. Потім целофан легко знімається:

Випікати 18-20 хвилин при 180*С до злегка золотистого кольору. Так випекти 4 коржі.
Тим часом приготувати крем: яблука почистити, потерти на тертці з найбільшими вічками, змішати з вершками(сметаною), цукром і проварити 5-7 хвилин:

Далі в яблучну масу додати швидкорозчинний желатин і проварити ще 1-2 хвилини до повного
розчинення желатину:

Розділити яблучну масу на 3 рівні частини. До першої додати шпинатне пюре(у мене — заморожене). Проварити 1 хвилину:

Додати ванільний цукор. Розмішати:

До другої частини додати гарбузове пюре(у мене- заморожене) і корицю. Проварити 1 хвилину:

До третьої- чорницю( у мене-заморожена). Проварити 1 хвилину:

Перший корж покрити теплим яблучно-шпинатним кремом:

Накрити другим спеченим коржем. Покрити яблучно-гарбузовим кремом:

Накрити третім коржем і змастити його гарячим яблучно-чорничним кремом. Накрити четвертим коржем.
ДЛЯ ШОКОЛАДНОЇ ПОМАДКИ:
підігріти сметану, цукор, какао, масло до повного розчинення цукру. Додати шматки шоколаду. Перемішати до розтоплення шоколаду:

Теплою глазуррю покрити зверху пляцок. Дати застигнути торту в холодилнику мінімум 2 години.
Краще залишити на ніч:

Перед подачею порізати пляцок на квадратні шматочки-тістечка:

| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |