Пятница, 12 Марта 2010 г. 00:21
+ в цитатник
Настроение сейчас - дуже добре))11.03.10 23:20
сьогодні ми з моїми друзями ходил на збори до школи за Париж. Дуже багато чого цікавого пізнали! Вже не дочикаємося 20 березня, бо удже хочему вже поїхати до Праги, а там далі вже и до Парижу недалеко!
Я захворіла! Учора зовсім погано себе почувала!
Доречі, ось недавно зарегестріровалася у цьому щоденнику. Думаю убде дуже цікаво поспілкуватися с іншими людьми =)
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-