-неизвестно

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в V_OnE

 -Подписка по e-mail

 

 -Интересы

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 03.01.2010
Записей:
Комментариев:
Написано: 131


было хорошо...

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


zaichuk   обратиться по имени Понедельник, 04 Января 2010 г. 21:02 (ссылка)
Ех Влад, как романтично!!Ти конечно извини что прочетала, но не бойсь я не розкажу. Да від таких почуттів та подій хочеться летіти , бути щасливим але лише один погляд може дати зрозуміти , що на жаль нічого особливого не було і нічого не буде .... Але ми живемо сподіваннями і це нас зігріває, коли поряд нема тієї людини....
Ответить С цитатой В цитатник
V_OnE   обратиться по имени Вторник, 05 Января 2010 г. 17:16 (ссылка)
я не противо того чтобы хтото читал что я пишу)
еслибы я хотел чтобы етого никто не увидил то я бы просто напросто писал юы на компе а не на сайте)
да может быть ничего особенного и не произошло...может и ничего не будет...на тот момен я был самым щястливым человеком в мире , а сейчас у меня нет ничего и только надежды на чтото лутшое помагают жыть.
Ответить С цитатой В цитатник
Перейти к дневнику

Вторник, 05 Января 2010 г. 21:00ссылка
Теж саме можу сказати і я!Я пишу тут звісно не для того ,щоб показувати своє життя на вселюдно, просто хочеться поділитися , написати усе як є, нічого не придумувати.Знаєш для неї може і нічого не проізошло але для тебе це було щось , бо на той момент ,як ти написав був самим щасливою людиною.Тому сказати , що нічого не було це всеодно , що самому збрехати.Знаєш я весь час живу надіями , може через них я ще жива, пробую знайти навіть в самому хутчому, щось таке чому можна радіти!! Це дурість але вона допомагає..Ми інколи живемо минулими спогадами та надіями нга краще але , нажаль , вони не завжди справдовуються(((Але ми віримо і будемо сподіватися)))))))
V_OnE   обратиться по имени Среда, 06 Января 2010 г. 17:07 (ссылка)
полностью согласен))
Ответить С цитатой В цитатник
zaichuk   обратиться по имени Среда, 06 Января 2010 г. 20:50 (ссылка)
Тому не засмучайся, живи далі і знаходь ті моменти для яких можна житти і з посмішкою на лиці)))))))
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку