Вторник, 05 Января 2010 г. 21:00
ссылка
Теж саме можу сказати і я!Я пишу тут звісно не для того ,щоб показувати своє життя на вселюдно, просто хочеться поділитися , написати усе як є, нічого не придумувати.Знаєш для неї може і нічого не проізошло але для тебе це було щось , бо на той момент ,як ти написав був самим щасливою людиною.Тому сказати , що нічого не було це всеодно , що самому збрехати.Знаєш я весь час живу надіями , може через них я ще жива, пробую знайти навіть в самому хутчому, щось таке чому можна радіти!! Це дурість але вона допомагає..Ми інколи живемо минулими спогадами та надіями нга краще але , нажаль , вони не завжди справдовуються(((Але ми віримо і будемо сподіватися)))))))