твій скромності явно бракує відвертості. адже в тебе є дуже і дуже багато, і значна частина - це те, чого ніхто не бачить, проте знає про це. і найцінніше з них - це твоє добре серце. а ше ти забула про велииииичезНУ купу людей, яким просто приємно з тобою спілкуватися і які вважають тебе своєю приятелькою ;)