Love......And Nothin` Less....... |
The whole world in one person...........One person is the whole world....................But................F**kin` "but"............
It`s the last one.........RIP.........
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |