gerai o dabar apie W.I.T.C.H. ....................
|
|
Воскресенье, 19 Июня 2005 г. 21:24
+ в цитатник

gerai o dabar apie W.I.T.C.H. ...............................................
siaip tai yra toks zurnalas "Magija" kiekviena menesi naujas....tam zurnale yra komiksas horoskopai kartais burtai testai....krc...daugkas....ir priedas =D
Jei idomu uzeik i saita:
http://www.witchcity.tk
Nu...nzn ka pasakot kas tau idomu ta ir paklausk ok?
Вложение: 3250929.jpg
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-