-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в NAKRA

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 28.03.2007
Записей:
Комментариев:
Написано: 105


НАСТРІЙ

Четверг, 10 Мая 2007 г. 19:35 + в цитатник
 (220x326, 6Kb)
Сьогодні в серці болісна діра
Я навіть не згадаю твої очі..
Коханий мій я не твоя
Але від цього такі болючі ночі.

І сумно знати що твоя не буду,
Ніколи в цьому грішному житті.
Я мрію в день, що я тебе забуду
Але з тобою подумки в ночі.


Сумно і боляче не тому, що є кохання яке ніколи не буде моїм. Я навіть про це не мрію. (Я поспішила на декілька років. Тому втратила надію) Сумно, що про це я пишу тут, бо насправді нема кому розповісти, те що в середині коється.

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку