Scruj - Вибач, з часу цього поста- вже 5 років : ))) НЕ можу сказати нічого про дефіцит програмістів, ось як я почну шукати роботу - тоді і відчую на своїй шкурі що і як воно .......... Знаю одне, і це точно, тут як і в нас на Україні, влаштовуються багато по знайомству : ))) Як австралійці кажуть - Connections - саме важливе у пошуку роботи...... Але для мене це все поки теорія - як буде практика - обовязково поділюся враженнями.