-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в N31101975

 -Подписка по e-mail

 

 -Постоянные читатели

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 01.05.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 72

N31101975

N31101975: YES!!!

12-07-2010 16:57 (ссылка)   Удалить
Scruj - Вибач, з часу цього поста- вже 5 років : ))) НЕ можу сказати нічого про дефіцит програмістів, ось як я почну шукати роботу - тоді і відчую на своїй шкурі що і як воно .......... Знаю одне, і це точно, тут як і в нас на Україні, влаштовуються багато по знайомству : ))) Як австралійці кажуть - Connections - саме важливе у пошуку роботи...... Але для мене це все поки теорія - як буде практика - обовязково поділюся враженнями.
Scruj

N31101975: YES!!!

06-07-2010 13:51 (ссылка)   Удалить
А що, австралійці так люблять сертифікати?
За оголошеннями у них зарплати не малі і є певний дефіцит программістів.
Scruj

N31101975: Враження

06-07-2010 13:50 (ссылка)   Удалить
Привіт!
Я думаю переїзжати до Австралії, і, якщо ти не проти, буду читати цей журнал і можливо давати якісь запитання
Танчік_із_Канади

N31101975: YES!!!

11-05-2005 04:58 (ссылка)   Удалить
Вітаємо!
Хрустальная_Слезка

N31101975: Христос Воскрес!

01-05-2005 16:49 (ссылка)   Удалить
привет
Страницы: [1] 2 3 ..
.. 10
»