Среда, 23 Августа 2006 г. 23:20
+ в цитатник
Ja fanatka TH! Mne 12 let...Ja obozaju Billika i nazivaju jego prosto PUSSIK! 4mok ego :* Da i ja na samom dele iz Liepaji :) Nadejusj 4to moj dnevnik posetjat i ocenjat mnogie
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-