Цитата сообщения Галина_-_Галинка
Пляцок "Три кольори"

Пропоную вам цей пляцок,він дуже ніжний і сочний ідає поле для вашої фантазії.
Складається він з 3 різних коржів.
1 тісто-3 яйця +1 стакан цукру
Взбити окремо білки і жовтки.
6 ст.л.-кипяченої холодної води
1 ст л.розпушувача
1 ст.л.олії
0.5.стакана різаних горіхів.
1 стакан борошна.
2 тісто-все те саме замість горіхів 3 ст.л.какао.
З тісто-все те саме -1 стакан сухого маку.
З кожного тіста виходить 2 коржі тортівниця роз 32см.
Коржі дуже тоненькі печуться дуже швидко.як зарумяниться виймати тем.180гр.
І так виходить 6 коржів.
Крем сметанковий:
4 пакети 20'/,сметани 2-3 згущувачі і пудра до смаку.
Між коржами я давала кусочки галяретки і вишні (в власному соці)можна давати різні фрукти..Пляцок виходить досить високий.Прикрасити по вашому смаку я робила -шоколад+вершки 10 '/,.