-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в KaSsiopeika

 -Сообщества

Участник сообществ (Всего в списке: 4) Фонари Archiv Moscow Snowboarding

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 11.11.2003
Записей: 561
Комментариев: 1930
Написано: 2084


Guano Apes)

Вторник, 20 Января 2004 г. 16:56 + в цитатник
Lords Of The Boards
I've got the snowboard under my feet
I can fly so high, I can fall so deep
But who do I see comin' up the track
A little green man with the snowboard on his back

He said: And now I'm flying like an angel to the sun
My feet are burning and I grab into another world

With the lord of the boards you'll come and get around
With the lord of the boards, go mad like a clown

I can stay behind him if I can
I wanna be a little more than an "also-ran"
Through every curve He's got me beat
And maybe it's time that I accept defeat

And now I'm flying like an angel to the sun
My feet are burning and I grab into another world

With the lord of the boards you'll come and get around
With the lord of the boards, go mad like a clown (4x)


не_добрая   обратиться по имени Вторник, 20 Января 2004 г. 17:03 (ссылка)
оч. нравится эта песня, а глядя на картинку мурашки по коже!)))
Ответить С цитатой В цитатник
KaSsiopeika   обратиться по имени Вторник, 20 Января 2004 г. 17:07 (ссылка)
Да, но и в песне есть строчка "I can fly so high, I can fall so deep") песня оч.рульная))
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку