Дякую за перепост.
Аналіз цей показує - а віз і нині там.
А закон, який влучно народ український встиг охрестити законом "кака" - неспростовне підтвердження і продовження гіркої статистики...
Переходячи на російську мову, скористаюсь влучним російським виразом, щодо сучасного моменту: "Враг не дремлет"...