а я думаю, шо це не так уж і важко. Ай білив)) І то є не обов"язково любов між хлопцем і дівкою... А вобще любов...вона всюду, хай там хто хоч як хочуть собі.
А я люблю...!
І як сказав Джебран : "Жизнь без любви подобна дереву без цветов и плодов". Такшо живий той хто любить)) <З <З <З <З <З