Понедельник, 12 Марта 2007 г. 23:43
+ в цитатник
В колонках играет - Комната - Скажи что это не такНастроение сейчас - УсталоеСегодня был неплохой денёк , довольно свободный кстати Ю как всегда не ненавижу инст. РЕшил сегодня , что по любомму еще себе какую нить шмотку прикуплю , например джинсики шортики маючку и толстовочку ;)
Жду весны , созерцаю и ловлю моменты душевного трепета... ;)
LAst days... And may be one day there'll be a moment of glory, but i'm not complaining now, simply looking for the tormented answers.
Do you believe everything happens for a reason ? And when you close your eyes do you see the future? And if you could escape from your past, would you be ready for the next adventure?
............Then give me your hand and..........
........LEt the Adventure begin........
Miss you....
We'll never meet again....i'm lost without you....
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-