-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в forgetmenotko

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) LVIV

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 17.02.2005
Записей: 159
Комментариев: 525
Написано: 968


Повернення.....

Суббота, 29 Октября 2005 г. 04:02 + в цитатник
Встанови за правило не лягати спати, поки не скажеш собі : „Сьогодні дякуючи мені хоча б одна людина стала трішки мудрішою, трішки щасливішою і трішки кращою”.
Чарльз Кінгслі
Повернулась зовсім новою, якоюсь освітленною, щасливою,задоволеною собою і всіма довкола. За час відсутності почала все більше розуміти себе, читати мудренькі книжки, почала вчитись жити, жити по-справжньому. Зрозуміла, що часом і на хамство треба відповісти посмішкою, хоча б ,щоб збити спантелику....В мене і посваритись толком ні з ким не виходить, суперечки ігнорую, уважно слухаю, а потім роблю висновки. Люблю побути на самоті, отримую від того неймовірне задоволення, особливо, якщо ще й музика відповідна...
Я можу впевнено сказати, що я ЩАСЛИВА!
Ви можете заперечити, невже нічого до повного щастя не бракує?
Що ж приховувати, є кілька мрій, але вони повинні бути, як кілька соняшних зайчика, які будуть манити в світ незвіданого...
Я скучилась за вами...
Тут класно...
Але я ще не готова поділитись усім, що назріває в глибині душі, я не знаю, що буде вкінці : неймовірних розмірів фонтан чи крихітний потічок. Але я обіцяю що б це не було, ви ще неодмінно про мене почуєте.
Міха, ти не отримав моїх фотографій лише тому, що я тобі їх не вислала.Я це неодмінно зроблю,просто в мене руки не доходять, чи то ноги;).Пробач.....Я вже за тобою скучила.В мене зараз настрої схожі на твої, але я ,ніби, вже краще розумію себе.У тебе все ще попереду. Не забувай!Цьом!
Орест, я знаю,що я свиня, я навіть не привітала тебе з Днем народження. Вітаю заднім числом. В мене період такий, що я плутаюсь не лише в днях тижня, датах, я місяць ніяк запамятати не можу. Це ж такі дрібниці....;)
Бажаю тобі завжди почуватись на 18 з хвостиком, повним енергії, із цілою купою можливостей впевненим веселим кроком топати по життю, і памятати одну істину "все що не робиться - все на краще"
Щиро Ваш,
залюблений в цю безкінечну осінь,
Світлячок.

Karmella   обратиться по имени Суббота, 29 Октября 2005 г. 14:43 (ссылка)
каждое лето отдыхала у бабушки в Мариуполе училась там в 9 классе и ничего нiразумею.
А у тебя что с Норбековым серьёзные отношения?
Ответить С цитатой В цитатник
djabchyk   обратиться по имени Понедельник, 31 Октября 2005 г. 09:04 (ссылка)
ой, дякую це тааааккк приємно :), а ще приємніше бачити тебе в добрім настрої і гуморі :)
з початком чогось нового, такого, що змінює тебе і робить ще світлішою і пухнастішою :)
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку