-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в forgetmenotko

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) LVIV

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 17.02.2005
Записей: 159
Комментариев: 525
Написано: 968


Цинічна, черства, напівмертва....

Среда, 14 Сентября 2005 г. 23:51 + в цитатник
Настрій підходить здалеку і відразу видно його веселий, незадоволений, спантеличений, черствий писок. І ти починаєш розуміти, що нічого вже не вдієш, це ти в люстерку дня сьогоднішнього.
Ну і хто просив мене врешті щось тут написати???Ви ж бачите, змінилась я. Зачерствіла, збайдужіла, трохи навіть захворіла,стала гострою та іронічною і якби не нові світлини, які грають барвами і теплими спогадами, взагалі втратила б віру в себе і зовсім розчарувалась в собі...
Нічого не встигаю, не висипаюсь і дивлюсь на світ зовсім іншими очима...Інша я...Від цього навіть боляче, та мовчу....
Життя....

djabchyk   обратиться по имени Четверг, 15 Сентября 2005 г. 09:49 (ссылка)
ой, що з тобою сі стало?
світло примякло, крила ся опустили...
що на тім морі сі стало?

знаєш - за ніччю завжди приходить ранок, за суммом радість. в житті часто настають моменти, коли хочеться сісти й дивитись як за вікном падає дощ, як вітер бавиться хмарами.
й тоді чомусь не хочеться говорити, не хочеться сміятись, лиш дивиться. та з часом настане та мить, коли ти захочеш посміхатись. от побачиш!
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку