Цинічна, черства, напівмертва....
|
|
Среда, 14 Сентября 2005 г. 23:51
+ в цитатник
Настрій підходить здалеку і відразу видно його веселий, незадоволений, спантеличений, черствий писок. І ти починаєш розуміти, що нічого вже не вдієш, це ти в люстерку дня сьогоднішнього.
Ну і хто просив мене врешті щось тут написати???Ви ж бачите, змінилась я. Зачерствіла, збайдужіла, трохи навіть захворіла,стала гострою та іронічною і якби не нові світлини, які грають барвами і теплими спогадами, взагалі втратила б віру в себе і зовсім розчарувалась в собі...
Нічого не встигаю, не висипаюсь і дивлюсь на світ зовсім іншими очима...Інша я...Від цього навіть боляче, та мовчу....
Життя....
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-
djabchyk обратиться по имени
Четверг, 15 Сентября 2005 г. 09:49 (ссылка)
ой, що з тобою сі стало?
світло примякло, крила ся опустили...
що на тім морі сі стало?
знаєш - за ніччю завжди приходить ранок, за суммом радість. в житті часто настають моменти, коли хочеться сісти й дивитись як за вікном падає дощ, як вітер бавиться хмарами.
й тоді чомусь не хочеться говорити, не хочеться сміятись, лиш дивиться. та з часом настане та мить, коли ти захочеш посміхатись. от побачиш!
Ответить С цитатой В цитатник