djabchyk обратиться по имени
Вторник, 26 Июля 2005 г. 09:42 (ссылка)
О! Ремарк, Ремарк... потужний чоловік, хороші речі пише. колись, пригадую, перша книжка, яку я читав була вся з виділенями і підкресленнями - всі хто її читав передімною(вона була з бібліотеки) виділяв цікаві для себе цитати. і так, окрім як задумуючись над текстом, ти ще й звертаєш увагу на виділення. після якоїсь сотої сторінки, за кольором ручки чи олівця, починаєш розрізняти людей, які читали книжку, думки, на які звертали увагу...
словом цікаво :)
ще зі школи залишилось незреалізоване бажання купити всі його твори. щож, в житті повинно бути щось таке, до чого прагнеш! :)