ти її справді пишеш чи це тільки конкурс? - я трішки заплутався:)
знаєш, в мене є тільки такий тоненький щоденник за один рік, але там стільки мудрості навіть для мене теперішнього, хоча пройшло вже з 8 років... я собі невіть не беруся уявляти скільки цікавого і ного для себе ти можеш почерпнути з своєї "книги". ти мабуть доволі щаслива людина, і точно дуже добра!
АЛЬБАТРОС_2004, код міста 8 (0322) "6-сти значний номер з кінця до початку"