виджу жи зачала помалу заповзати на небо, наразі лише правда ставши на висоту підбор, але все ж починається з малого...
якось, правда, важко тебе уявити на підборах, в спідниці... а ще, знаєш, варто натягнути великі серйозні окуляри з чорною оправою і задерти носа до верха! - то буде взагалі модно
що ж, кожна птиця повинна пролетіти свій політ, то ж лети і ти, і най сонце буде тобі дороговказом
