Четверг, 22 Мая 2008 г. 23:20
+ в цитатник
В колонках играет - хіхіхіхіхіхі. НЕ СКАЖУ!!!)))Настроение сейчас - о_ОЗалишилося всього нічого! І буде СВОБОДА. Така омріяна.
Майже подолані останні кордони у питанні проколювання вуха. Залишилося зважити всі "за" і "проти". І тоді можно буде йти(або не йти) у салон.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-