Rain_musik, Ні, вони мертві, навіть вибухнути вже не можуть, проста глиба, яка вісить собі і нічого не робить... Приблизитися до душі людина може, навіть пізнати їїможе, а от управляти - ніколи, це навіть не свідомість, яка розчиняється після смерті у нашому макрокосмі. Якщо зовсім залісти у дебрі, то, мабуть вона (душа) і живе в нащій свідомості, тому деякі мають вихід на такі космічні речі, як Хроніки Акаші, напевно ця властивість залежить від готовності та розвинутості як душі так і свідомості, але то лише моїміркування та теорії...