Стыд, срам и позор... |
|
|
Жизнь, моя жестянка... |
|
|
Хех=)))))) |

|
|
Результат теста "Кто твой парень из знаменитостей?(тест для девушек)" |
|
|
Цитата сообщения Тонкс_Люпин
Без заголовка |
Цитата |
|
|
Комментарии (1) |
Аудио-запись: Noize MC "Дождь" |
Музыка |
76 слушали 4 копий |
-_Лукавая_-
|
... |
|
|
Комментарии (0)Комментировать |
Цитата сообщения Fucken_Crazy_Emo
Без заголовка |
Цитата |
|
|
Комментарии (2) |
Цитата сообщения Nata_Yurkova
Без заголовка |
Цитата |
|
|
Комментарии (0) |
Аудио-запись: Tokio Hotel - Love is dead |
Музыка |
|
Very_EMOtion_boy
|
I hold your letter in my frozen hand The last line was long as long as it burns my look carries on With every word another feeling dies I'm left here in the dark No memories of you I close my eyes It's killing me We die when love is dead It's killing me We lost a dream we never had The world in silence and should forever feel alone Cause we are gone & we will never overcome It's over now Vultures are waiting for what's left of us What can we take? It all has no worth if we lose our trust They're coming closer, want me & you I can feel their claws Let me go now Try to break free It's killing me We die when love is dead It's killing We lost a dream we never had The world in silence and should forever feel alone Cause we are gone & we will never overcome It's over now Now, now It's over now Now, now, It's over now It's over now It's over now Vultures are waitng for what's left of us Taking the last of you & the last of me. It's killing me We die when love is dead It's killing me We lost a dream we never had The world in silence should forever feel alone Cause we are gone & we will never overcome It's over now Now, now It's over now Now, now It's over now It's over now P.S. Very_EMOtion boy, спасибо за ПЧ, и за эту песню=) |
|
|
Комментарии (2)Комментировать |
Результат теста "В каком году ты умрёш? (как ни странно но ето правдоподобный тест)" |
|
|
Результат теста "Какой вы смайлик (с Лиру)?" |
|
|
Вот такая вот я!=))) |
| 267 ватт |
Этой энергии хватило бы на работу: Обычных лампочек - 3 шт Плееров iPod - 67 шт Приставок Xbox - 1 шт От 4 таких как я мог бы работать холодильник Я на 6.8% энергичнее среднестатистического человека |
| Пройти тест! |
|
|
Результат теста "Какая ты вкусность(конфетка пироженое...)?" |

|
|
Гитара... |
|
|
Результат теста "Какие украшения тебе бы понравились? (с картинками!)" |

|
|
Аудио-запись: nevada tan-warum |
Музыка |
|
ВиноградкА
|
Хех!=))) |
|
|
Комментарии (0)Комментировать |
Результат теста "Кто ты по типу девушек??" |

|
|
Не опять а снова... |
|
|
Результат теста "Какая вы сволочь?" |
|
|
Результат теста "Какое ты чувство? Для всех. (с картинками)" |
|
|