-Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Aterial

 -Подписка по e-mail

 

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 8) Океан_Ельзы About_LiRu_Users_v3 Kiev Otaku_sanctuary Science_Fiction_Art Sims_2 Sweet_Erotic LVIV

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 01.01.2005
Записей: 946
Комментариев: 7
Написано: 716


Жити!

Вторник, 19 Июля 2005 г. 21:00 + в цитатник
Цитата сообщения djabchyk змішати минуле з майбутнім, заплутати, замаскуватись, прикрпитись ширмою байдужості за якою впасти на коліна, а потім, а потім... як фенікс, як колись, памятаєш?, ну памятаєш ж!!!, ти ж не міг забути!!! згадаааайййй!!! поринути, відродитися, знайти, приняти рішення, відчути, зрадіти, жити!!!! ви чуєте? жити!!! – вам знаєме це слово? мабуть що так, мабуть вас розповідали про нього в школі, сподіваєтесь вас туди водили ;)

жити - це радіти посмішкові друга і незнайомої людини, подавати руку і пити пиво сидячи на якомусь мурі, спостерігаючи за заходом сонця. жити - це бігти полем заросшим травою і крутячись навколо себе, посміхатися сонцю, допоки, допоки... не закрутиться голова, і тоді впасти в траву, впиваючись запахами трав і квітів, чаруючись хмарами, вслухаючись в шум комах.
я - живу, я - радію, я - дяяяякууууююююю...

 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку