Суббота, 20 Марта 2010 г. 09:52
+ в цитатник
@Ritsuka__:
09:51:39 Всем доброе утро<3 как вам весенняя погодка?^^
12:43:39 Вопрос в том: охота ли мне переться за лаком в дождь =.=
12:46:07 #nowplaying j'adоre hardcore(extended mix)
12:47:38 Yesterday morning a had smth that was like yours,but not the same...
12:48:50 ...yesterday evening YOU have smth that is like mine,but not mine. -bizarrally wierd-
12:50:25 ...yesterday evening YOU had smth that was like mine,but not mine. -bizarrally wierd-
16:32:01 http://vimeo.com/9518643 my love *_*
02:01:17 спаааааааать
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-