-неизвестно

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Andrei_Panaid

 -Подписка по e-mail

 

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) axeeffect_ru

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 06.01.2008
Записей:
Комментариев:
Написано: 22

Andrei_Panaid






Без заголовка

Среда, 25 Июня 2008 г. 20:23 + в цитатник
men i hadnt been been here for years. i hope u didnt go mad for this. oh wel i dont have anything to tell u interesting so stay cool


Понравилось: 21 пользователям

Без заголовка

Воскресенье, 11 Мая 2008 г. 00:52 + в цитатник

I hadn't write forr a long time and all because my monitor was broken and i had to shut down my internet . A month i was cut off from new information. Dam 1 week of lazines and boring stuf, and for the final . If u want to make frends in other countries and u know english enter www.zwinky.com if u dont have zwinky toolbar download it, instal it, register, log in, enter zwinktopia, select a server, select a place and comunicate to move clik on the place you want to go. Atention u will have to play games to earn money ( max. 300ZBuks from the games and 30 for hanging around ) to buy a room(1250ZBuks) and stuf from the Mall( ZeePlex ) i hope you will enjoi it :) .Warning this toolbar works only on Internet Explorer. If you will have any qeschions leave a mesage or contact me on apanaid@mail.ru . See you later guis =]


whats up?

Суббота, 15 Марта 2008 г. 20:31 + в цитатник
for 2 weeks nothing interesting was going on and for 2 days my internet was gone. i thought i will kill someone. if someone have some news i will be glad to hear them.^_^

Без заголовка

Четверг, 28 Февраля 2008 г. 22:44 + в цитатник
Again a booooooooooooooooooooooring day at school.At lest i will go at a party "Saturday".If some one knows some thing about wild parties ,let me know ;)

Метки:  

Без заголовка

Понедельник, 18 Февраля 2008 г. 22:45 + в цитатник
Today. The worst day ever. At Lyceum was nothing good.After a week of excelent time at lyceum cams the worst part. Here comes the hard working homework and i hate it

Без заголовка

Понедельник, 11 Февраля 2008 г. 22:58 + в цитатник
Dam nathing were going on fore 1 month . Exept today! I went to the Cinema and see a exited film. It was FABULOSO.This film have all: Sci-fi,Thriler,Drama and Horror.I will recomand thiss to all my friends to see I legend(Я Легенда)

Без заголовка

Пятница, 11 Января 2008 г. 15:02 + в цитатник
A other hard day. At school techers maked me go loko .At math it was horibel. After 2-3 lesons give us a qiz(test) if there will be a lesson without a qis it will be a mirical. At Romanian language it was so boring that I almoust went to sleep, saved me the scatch book that was with me at last 2 lessons i was painting in my style (manga anime)
 (640x480, 37Kb)

Без заголовка

Четверг, 10 Января 2008 г. 18:57 + в цитатник
the Liceum suck a specialy after Hollydays

emotsii

Четверг, 10 Января 2008 г. 18:46 + в цитатник

Дневник Andrei_Panaid

Воскресенье, 06 Января 2008 г. 22:12 + в цитатник
Funny, with style


Поиск сообщений в Andrei_Panaid
Страницы: [1] Календарь