Роман Павлюченко: “Початок другого тайму ми провалили”

Четверг, 13 Августа 2009 г. 08:50 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Роман Павлюченко: «Початок другого тайму ми провалили»

Форвард збірної Росії Роман Павлюченко після товариського матчу зі збірною Аргентини (2:3) поділився враженнями від гри.

У першому таймі наша команда грала здорово. Мали перевагу, забили гол, цілком могли подвоїти результат. У перерві я в роздягальні не був - готувався вийти на поле, тому не знаю, обговорювали Чи там пропущений гол. Але початок другого тайму ми дійсно провалили. Хоча при цьому треба обов’язково віддати належне аргентинца: обидва голи були забиті просто класно. Пас, удар - і тащі. Рівень у нашого супротивника найвищий.

Могли ми зрівняти рахунок? В принципі, давили, хоча стовідсоткових моментів вроде не було. Чи був пенальті на Аршавін? Мені не дуже добре було видно момент контакту Андрія з воротарем, але по всьому розвитку моменту порушення, швидше за все, було.

Відчуття не найкращі, звісно, але ніякої катастрофи немає. Гра все-таки товариська, і дуже добре, що вона дала нам інформацію до роздумів. Головне тепер, щоб ця інформація допомогла у вересні та жовтні, коли перемоги потрібні будуть як повітря.

Настрій у роздягальні після гри точно було не пригноблений, грали-то нормально. Хоча, звичайно, расстроились. Особливо прикро, що не виграли вдома при переповненому стадіоні. Але, напевно, на сьогоднішній день ми так готові.

Хто з аргентинців запам’ятався найбільше? У першому таймі особливо уважно спостерігав за Маскерано: з ним доведеться зустрітися у першому турі чемпіонату Англії, в якому ми приймаємо «Ліверпуль». Скажу вам, що спостереження змусили задуматися. Грає він класно! Але, сподіваюсь, і ми не ликом шиті », - цитує Павлюченко« Спорт-Експрес ».