На моїй пам’яті всі весілля якісь одинакові... Не люблю, коли наймають тамаду. Пам’ятаю, на одному весіллі вона стояла з мікрофоном просто біля мене, над вухом - це було нестерпно! Та ще й командувала, як в армії! Людям поспілкуватись хочеться - а в неї конкурси!
santolina, да, це так, але все ж таки, якщо ніхто не організовує компанію, то весілля перетвориться на банальну попойку, мені здається має бути організатор, але важливо, щоб він був тамадою за своєю природою, а не за професією. Адже є люди, в яких природна здатність бути душею компанії.
Так, абсолютно згодна. Правда, найприроднішими як правило виявляються "тамади" з-поміж знайомих молодят. Певно, треба просто шукати когось знайомого, а не запрошувати бозна-що за оголошенням...