-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в _Kitsune_

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.01.2007
Записей: 63
Комментариев: 259
Написано: 618


Релігія

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


santolina   обратиться по имени Вторник, 17 Апреля 2007 г. 16:42 (ссылка)
Н-да, складні в тебе матерії:) Важко судити про певну релігію, не заглибившись у її суть, не вивчивши її законів, традицій...
Мені дуже подобається вислів італійського художника Данте Габріеля Россетті: "Найгірше атеїстові тоді, коли хочеться дякувати, а дякувати - нема кому". Ось вона - справжня релігійна потреба!
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Вторник, 17 Апреля 2007 г. 16:48 (ссылка)
В тому-то і справа, що це природна потреба - знати, що є хтось над тобою, хтось сильніший, хто захистить. Це нормально. Навіщо ж бігати й обирати: так, цей бог мені не підходить, цей теж, а ось цей мабуть те що треба. Чому не йти вслід традиціям свого народу?
Ответить С цитатой В цитатник
santolina   обратиться по имени Вторник, 17 Апреля 2007 г. 17:09 (ссылка)
Не справа в сильнішому, який захистить. "Коли хочеться ДЯКУВАТИ, а дякувати - нема кому"... Дуже сильно. Це такі впізнавані моменти.
А щодо вибору релігії, то пригадується фільм "Бог великий, а я маленька" - про дівчину, яка все собі релігію обирала. Спочатку була католичкою, тоді буддисткою, потім перейнялася іудаїзмом... Вона молилася, старанно виконувала ритуали, а весь фільм чомусь було таке відчуття, що вона минає щось найголовніше, чогось не вистачає. Благодаті, певно...
Я думаю, що шукають "інших богів" тому, що іноді, певно, хочеться поглянути на релігію, так би мовити, "свіжим оком", збоку. Так наче цікавіше. Ну і потім різні впливи, найчастіше - через кохану людину.
Ти знаєш, а я до цього ставлюся спокійніше - хто шукає, той знайде. А Бог усе одно один. Інша справа, що релігія - це не тільки Бог, це ще й культура, світогляд, історія...
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Вторник, 17 Апреля 2007 г. 17:22 (ссылка)
ага, я для себе вже давно зрозуміла, що різні релігії - це просто бачення одного й того ж явища з різних боків, от і все. Індуси так бачили, у них свої традиції, африканці по-іншому, новозеландці ще якось. І коли людина переймала релігію іншого народу, це здавалося ніби зрадою щодо традицій та бачень своїх предків заради невідомих чужих ідей. Але зараз я вже цим не переймаюся, кожному своє :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку