santolina обратиться по имени
Вторник, 17 Апреля 2007 г. 17:09 (ссылка)
Не справа в сильнішому, який захистить. "Коли хочеться ДЯКУВАТИ, а дякувати - нема кому"... Дуже сильно. Це такі впізнавані моменти.
А щодо вибору релігії, то пригадується фільм "Бог великий, а я маленька" - про дівчину, яка все собі релігію обирала. Спочатку була католичкою, тоді буддисткою, потім перейнялася іудаїзмом... Вона молилася, старанно виконувала ритуали, а весь фільм чомусь було таке відчуття, що вона минає щось найголовніше, чогось не вистачає. Благодаті, певно...
Я думаю, що шукають "інших богів" тому, що іноді, певно, хочеться поглянути на релігію, так би мовити, "свіжим оком", збоку. Так наче цікавіше. Ну і потім різні впливи, найчастіше - через кохану людину.
Ти знаєш, а я до цього ставлюся спокійніше - хто шукає, той знайде. А Бог усе одно один. Інша справа, що релігія - це не тільки Бог, це ще й культура, світогляд, історія...