-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в _Kitsune_

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 10.01.2007
Записей: 63
Комментариев: 259
Написано: 618


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


santolina   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:29 (ссылка)
Супер! Уже й не пам’ятаю, коли востаннє каталась!:(
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:43 (ссылка)
гиии :)) Я дуже добре пам'ятаю останній раз! Це було в Києві в якомусь лісі, коли Льоха вчив мене на ньому кататися. Це важко забути
Ответить С цитатой В цитатник
thoseflowers   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:44 (ссылка)
скажи что выучила, а сама не учи
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:47 (ссылка)
thoseflowers, ни фіга, він перевірить. Боїться, що мене хтось зіб'є :)) Ще не знає, шо я сама кого хочеш зіб'ю !
Ответить С цитатой В цитатник
thoseflowers   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:49 (ссылка)
Скажи ему: "Волков боятся - в лес не ходить!"
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:54 (ссылка)
thoseflowers, це ідея! :) Бінго! Так і зроблю
Ответить С цитатой В цитатник
thoseflowers   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 12:57 (ссылка)
меня похвалили и пригрузили еще работой

эх.....

некогда Ж.В. поднимать ))))
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 14:21 (ссылка)
thoseflowers, бідна курочка. Ну нічого, ми продовжимо твою благородну справу
Ответить С цитатой В цитатник
thoseflowers   обратиться по имени Четверг, 29 Марта 2007 г. 15:10 (ссылка)
яку справу? страву? справку?
кто здесь? кто все эти люди?
:)
Ответить С цитатой В цитатник
Violator   обратиться по имени Пятница, 30 Марта 2007 г. 00:09 (ссылка)
Молодца, велик это расширение собственных горизонтов. Я как раз себе новый подбираю. Все эти модели амортизаторов, задних переключателей, втулок и щестерней...
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Пятница, 30 Марта 2007 г. 08:59 (ссылка)
Violator, ага, а ще ці усі назви, де чорт ногу зломить, шимано, оливио, ацера і т.д. :) Хоча мені зараз важливіше навчитися їздити як слід, а про усю ту навіску нехай спеціалісти дбають ))
Ответить С цитатой В цитатник
Violator   обратиться по имени Пятница, 30 Марта 2007 г. 21:38 (ссылка)
_Kitsune_, Я свій перший не дуже дорогий придбав щоб навчитись. Але зараз коли я вже щось у цому тямлю і вбив свого первинця майже повністю, вже вибіраю дивлячись оліва там стоїть чи діор.
Ответить С цитатой В цитатник
_Kitsune_   обратиться по имени Понедельник, 02 Апреля 2007 г. 09:28 (ссылка)
Ой, я вчора вперше на ньому каталася! Проїхали 20 км, а в мене вже усе болить з незвички (( Але враження неймовірне, в машині так не відчуваєш швидкості, і вітер так не гудить і... взагалі супер! Навіть не думала, що так класно, думала, ну велосипед собі і велосипед ))
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку