А ви були на тій підземній річці? Враження дивовижні: такий собі рожевощокий Харон садить усіх на човен і повільно запливаєш у тунель. Там темно, човен пливе беззвучно, вода як мертва - і здається, що то час зупинився. І дуже хочеться побачити наступний берег. Дуже важливо, щоб він був.