Що за життя? Навколо є достатньо друзів, знайомих... Але... Все одно, відчуваю себе якимось самотнім... І часто, навіть, зайвим... Ніби й нікому не потрібним... Що за життя?..
Незбагненна, може, і так:) Але останнім часом мені з тими станами якось не дуже щзастить:) В плані, переживати щось приємне доводитсья рідше, ніж все інше...:)))