-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Минають роки, а ти мені люб

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Элеонора_Кацнельбоген   обратиться по имени Четверг, 19 Марта 2009 г. 00:41 (ссылка)
як я люблю такі історії...!!!
Таню, БАГАТО-БАГАТО ВАМ ЩАСТЯ!!!))))))))
Не втрачайте навіть толіки того, що маєте...)))Тільки примножуйте!!!
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 19 Марта 2009 г. 01:08 (ссылка)
Элеонора_Кацнельбоген, дякую! :)
А ще я за ці роки зрозуміла, що щасливий щлюб - це не тільки кохання, а і багато праці, мудрості і терпіння :).
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Четверг, 19 Марта 2009 г. 11:45 (ссылка)
Оце написала так написала. Супер.
Недарма кажуть, що з України емігрують найкращі :)

Щасливого Вам кохання, праці, мудрості і терпіння. :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 19 Марта 2009 г. 17:35 (ссылка)
Stupindo, ні, я то добре знаю, шо гарно писати я на жаль не вмію :(.

Недарма кажуть, що з України емігрують найкращі :)
- тому ти і зібрався? :)
Ответить С цитатой В цитатник
N31101975   обратиться по имени Вітаємо!!! Пятница, 20 Марта 2009 г. 11:04 (ссылка)
Вітаємо!!!

ПРочитала і мені згадався цей час коли ми приїзджали до Наташі і Юри і ви теж. Так насміятися можна було тільки при наявності Юри, Владлєна і Вітя теж щось добавляв... Згадую щиру посмішку Юри.... Як шкода, що ми так далеко... У мене навіть мрія є - колись відвідати вас на Різдво : )))
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Пятница, 20 Марта 2009 г. 15:53 (ссылка)
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Stupindo, ні, я то добре знаю, шо гарно писати я на жаль не вмію :(.

Недарма кажуть, що з України емігрують найкращі :)
- тому ти і зібрався? :)


Підловила :)

П.С. І не прибідняйся, в тебе дуже прикольний щоденник і купа постійних читачів. ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 20 Марта 2009 г. 17:05 (ссылка)
N31101975, так веселі часи були :).
Так, приїзджайте до нас, тим більше на Різдво, а то ви мабуть забули як сніг виглядає :)
А я в Австралію хочу! Влад теж часто згадує фото з вашого вікна, де китів видно.
Ответить С цитатой В цитатник
N31101975   обратиться по имени WELCOME!!! Пятница, 20 Марта 2009 г. 23:55 (ссылка)

Ответ на комментарий Танчік_із_Канади

Приїзджайте, я не знаю - до нас запрошення треба для канадців??? Якщо треба - ви кажіть, ми викличемо!!! Ми будемо дуже раді вам!!! Паша тут грозиться приїхати, але поки нічого конкретного. ТОму може на слідуюче літо??? Що скажете???
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Суббота, 21 Марта 2009 г. 00:17 (ссылка)
N31101975, надіюсь наступного літа в нас вже буде громадянство канадське, і то отримання візи буде просто формальністю.
Але чи зможемо прилетіти - не знаю, хоча дуже постараємось. У нас відпустки по 3 тижня+ тиждень на Різдво і все, а хочеться і на Україну злітать.
Ответить С цитатой В цитатник
N31101975   обратиться по имени Суббота, 21 Марта 2009 г. 00:25 (ссылка)

Ответ на комментарий Танчік_із_Канади

Таня, вибач, коли у нас літо - у вас зима. Тому приїзджати вам треба у вашу зиму. А я думала що ви вже маєте громадянство, бо ми вже біля 2 років громадяни Австралії (раніше було 2 роки постійного проживання для тих хтог має візу Permanent resident).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Суббота, 21 Марта 2009 г. 00:38 (ссылка)
N31101975, у нас дають після трьох років проживання. І хоч ми в Канаді вже 4 роки, ми не одразу подались.
Подивилось на білети з цікавості , ну ціну ще можна пережити, але те що летіти 19-24 години( не враховуючи часу втрачено на пересадку\пересадки) , це дуже тяжко, не для мене, а для Дані :(.
Ответить С цитатой В цитатник
N31101975   обратиться по имени Суббота, 21 Марта 2009 г. 01:23 (ссылка)
Ок : ((( Важко буде якраз не Дані а тобі : ))) Зараз якраз самий важкий період для того, щоб летіти так довго - на місці вони не всидять, все їм цікаво : ))) МИ летіли 28 години, хоча ніде не чекали, з літака на літак... Льошці було 11 місяців, він доречі багато спав і гарно залицявся до всіх дівчат : ))) Але останніх 6 годин - було вже дуже важко - відчувалося, що ніч перед відльотом спалося 3 години... Багато народу летить наприклад так - в Гон-конг ( чи ще десь) там 2-3 дні, і далі в австралію - доречі досить розумно - можна ще щось подивитися - бо переліт далекий і ціни кусаються на авіаквитки
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Суббота, 21 Марта 2009 г. 23:20 (ссылка)
В таку історію я більше вірю, ніж в кохання з першого погляду. Це тому що я сам такий, і вважаю, що відносини мають розвиватися і їх сила має зростати з часом.

Бажаю вам великого щастя разом!
Ответить С цитатой В цитатник
Loclier   обратиться по имени Понедельник, 23 Марта 2009 г. 00:22 (ссылка)
Як це не романтична історія? Ще й як романтична :)))
Молодці, що разом, будьте щасливі!
Ответить С цитатой В цитатник
Kytska   обратиться по имени Понедельник, 23 Марта 2009 г. 17:58 (ссылка)
Ви дуже гармонійна пара, і хоч ти кажеш, що це не романтична історія, але для Ваших дітей вона буде найромантичніша в світі. Молодці !! Бажаю Вам пронести ці почуття через все Ваше життя.
Окреме спасибі за "дуже гарних дівчат" розвеселила :))
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 23 Марта 2009 г. 19:14 (ссылка)
Kytska, Loclier, дякую! :). цікаво що з часом історія і нам здається все більш романтичною. І багато моментів- типу як я Влада вчила гратись в "Героїв" дійсно можна буде дітям розповідати :).
Kytska, ти що! ви є дуже красивими, а тоді мені взагалі здавались еталоном краси і вишуканості. Я соромилась до вас розмовляти :).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 23 Марта 2009 г. 19:17 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
В таку історію я більше вірю, ніж в кохання з першого погляду. Це тому що я сам такий, і вважаю, що відносини мають розвиватися і їх сила має зростати з часом.

Бажаю вам великого щастя разом!

Дякую ! Про те що відносини мають розвиватись - повністю згідна.
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Вторник, 31 Марта 2009 г. 18:49 (ссылка)
Примите сердечные поздравления! :) Данилке очень повезло с родителями ;)
11 лет вместе - это уже целая жизнь :) Это многого стоит :)

P.S. Похоже, самый длинный пост в дневнике ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 31 Марта 2009 г. 18:57 (ссылка)
Lana_Kiev, спасибо! :)
Я раньше более длинные посты писала, это сейчас ленюсь.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку