-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Среда, 17 Сентября 2008 г. 19:12 (ссылка)
Ну все эти акции в последнее время были слишком виртуальными - увеличение цены было в первую очередь в ожидании того, что придет еще более богатый и глупый инвестор.
Глобальная инфляция делает такие долговременные инвестиции недостаточно выгодными - люди ищут другие возможности вложения денег, а капитализация компаний возвращаются к тому, какая реально у них прибыль (умноженная на N).
Надо вкладывать деньги в что-то что работает, и чем более прямая инвестиция, тем лучше.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Сентября 2008 г. 00:21 (ссылка)
Scruj, ну зрозуміло, шо акції це багато в чому спекуляція, і що в ідеалі потрібно вкладувати в конкретне діло. Просто на Заході 90% людей мають вклади в акція чи фондах чи бондах, і дуже часто це пенсійні відкладання. Адже щоб вкласти напряму, потрібні знання і здібності, нормальна сума і зразу, до того ж ризик все-таки великий. А акції можна купляти не напряму, а через фінансистів, потрошку і т.д. а фонди- то взагалі як заощаджувальний рахунок майже :).
Я не мала на увазі потрібно економити, бо ми втратила на акціях, я в цілому злякакалась погіршення економічної ситуації. Проблема в тому що падіння ринку тут все- таки повязано з реальною економікою, з кредитною кризою і банкрутством дуже великих інвестаційних банків :(. І це проявиться на скорочені робочих місць. Також багато людей втратили частину свої заощаджень- значить впаде купівельна спроможність. Впали ціни на нафту- впаде прибуток у Канади і т.д. Доречі акції нашої компанії теж трошки впали, бо багато наших клієнтів- фінансові організації, банки і т.д.
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Четверг, 18 Сентября 2008 г. 10:48 (ссылка)
Ну, в нас взагалі, наскільки я в цьому розуміюсь, специфічний ринок. В нас інвестори то приходять, то тікають, то їх виганяють і все це повязано з політичною нестабільністю. А от що-що, а з політичною нестабільністю в нас "все гаразд". :)
Минуло вже пару місяців, відколи фінансисти в нас стверджували, що наш фондовий ринок досягнув дна і пора купувати акції. Тепер вони жартують, що він досягнув дна і почав вгризатись в землю. :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 18 Сентября 2008 г. 18:39 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
Минуло вже пару місяців, відколи фінансисти в нас стверджували, що наш фондовий ринок досягнув дна і пора купувати акції. Тепер вони жартують, що він досягнув дна і почав вгризатись в землю. :)

Класно сказано! :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку