Loclier обратиться по имени
Вторник, 16 Сентября 2008 г. 23:58 (ссылка)
В мене теж приємні відгуки. Летіла Air Canada по Канаді - ну ти знаєш, треба платити за їжу (якщо не встіг поїсти деінде), а ця їжа залишає бажати кращого... Пересіла в Аеросвіт - годували просто клас - був лосось, смачний рис, оливки, овочі, брауні і т.д. Дівчата були уважними, попереду мене була жінка з немовлям, так вони там біля неї танцювали: і питалися постійно чи все нормально, і сповивальний столик приносили, потім допомагали виходити з літака. Тобто звичного нам радянського сервісу, зі злим обличчям, я не побачила, мені сподобалось. Не кажучи про те, що переліт всього 9 годин прямо з Торонто до Києва.
Але є недолік и досить немалий - літаки старі.