Roma333, доречі окуляри не прикраса, а дійсно сонцезахистні :), тут рекомендують дітям одівати, в них очі непристосовані до яскравого сонця. Але мені якось не звично :), ми дуже рідко одіваємо, да і на прямому сонці він майже не буває.
Roma333, ATG, подивіться тут- http://good-times.webshots.com/video/3034299370064675970zlxeBW, зжатий кусочок відео з камери.
Данилко кожен раз! сміється коли бачить лампу в нашій спальні, він взагалі лампи любить, посміхається їм, але ця - улюблена. Влад каже що він над нами сміється, що в нас така стара, страшна люстра :).
а потім лампа набридла і нас тепер рятує дзеркало. То такої радості! От думаю, як він сприймає його? Андрійко, певно, ще не розуміє, що то його власне відображення, а просто радіє, що бачить там іншого хлопчика... Думаю, до нарциссизму воно не призведе (то здається, всі діти люблять дзеркало).