-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Мамам

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


-Extra-   обратиться по имени Воскресенье, 04 Мая 2008 г. 12:35 (ссылка)
богатырь! но мы тоже не хлюпики хи хи хи уже около десяти килограммов... надо бы пойти взвеситься, чтоы знать поточнее
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 04 Мая 2008 г. 18:49 (ссылка)
extraodinary, ого, 10 кг! наверное тяжело на руках носить :).
А вообще удивляюсь как дети быстро растут! гардероб надо менять каждые два месяца :)
Ответить С цитатой В цитатник
-Extra-   обратиться по имени Понедельник, 05 Мая 2008 г. 01:59 (ссылка)
Танчік_із_Канади, да, это точно... особенно учитывая, что цены на детскую одежду иногда выше, чем на взрослую...

на руках носить тяжеловато, но как говорят "своя ноша не тянет"...
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Понедельник, 05 Мая 2008 г. 10:10 (ссылка)
ого, виходить, мій Андрійко в півроку мав бути вищий на сантиметр і худший (?!!) на 2 кг? Він і так серед своїх ровесників самий високий і худий... Або я щось не туди дивлюсь (але з математикою і графіками було все гаразд..)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 05 Мая 2008 г. 17:13 (ссылка)
_jet_, так це приблизний графік, не норми, просто середні дані. А всі діти різні. В Канаді взагалі всі норми дуже розпливчасті, головне що дитина здорова, а скільки набирає- це неважливо. А скільки він в тебе був в півроку? ти врахувала його вагу і ріст при народженні?
А те що Андрійко худенький і високий - це ж класно!
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Re: Ответ в Танчік_із_Канади; Мамам Вторник, 06 Мая 2008 г. 10:35 (ссылка)
ну та, я знаю, що норми то все фігня. Але такі розбіжності... Коротше, в нас в Україні одні норми, а в Канаді інші.
А в півроку він в мене мав 71 см і вагу 8200. Поки що він в мене росте швидше всіх (вгору), а як далі буде....

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 06 Мая 2008 г. 16:21 (ссылка)
_jet_, так 8200- це ідеальна, середня вага для дитини в 6 місяців, а 71 см це више середнього, він виший ніж 90% дітей його віку, саме за цими графіками.
Мій іде поки і по вазі і за зростом >ніж 75% дітей, але в 2 місяці ще рано про щось говорити :), тим більше ми з чоловіком не великі.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 06 Мая 2008 г. 16:42 (ссылка)
_jet_, я відмітила для тебе червоним:
 (699x437, 79Kb)
90 і 95 - це проценти, показують що твій Андрійко вище 90% дітей його віку, трошки недотягує до цифри 95%.
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Среда, 07 Мая 2008 г. 10:45 (ссылка)
Танчік_із_Канади, Дякую! З вагою в мене щось не виходить, але треба краще придивитись. До речі, ми з чоловіком теж маленькі, але чоловік взагалі-томав бути вищий. Йому хребет "затормозили" в дитинстві мішками з картоплею та іншими важкостями.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 07 Мая 2008 г. 17:49 (ссылка)
_jet_,тебе мабуть збиває що там є і lb ( паунди, інша одиниця виміру ваги, популярна в частині країн) :)
Вага в Андрійки дуже близько до центральної лінії, до середньої ваги дітей такого віку:
 (699x437, 67Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
_jet_   обратиться по имени Re: Ответ в Танчік_із_Канади; Мамам Четверг, 08 Мая 2008 г. 11:19 (ссылка)
та й на моніторі не дуже зручно в лініях розбиратись. Але результати мене порадували ))))

LI 5.09.15
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку