ого, виходить, мій Андрійко в півроку мав бути вищий на сантиметр і худший (?!!) на 2 кг? Він і так серед своїх ровесників самий високий і худий... Або я щось не туди дивлюсь (але з математикою і графіками було все гаразд..)
_jet_, так це приблизний графік, не норми, просто середні дані. А всі діти різні. В Канаді взагалі всі норми дуже розпливчасті, головне що дитина здорова, а скільки набирає- це неважливо. А скільки він в тебе був в півроку? ти врахувала його вагу і ріст при народженні?
А те що Андрійко худенький і високий - це ж класно!
ну та, я знаю, що норми то все фігня. Але такі розбіжності... Коротше, в нас в Україні одні норми, а в Канаді інші.
А в півроку він в мене мав 71 см і вагу 8200. Поки що він в мене росте швидше всіх (вгору), а як далі буде....
_jet_, так 8200- це ідеальна, середня вага для дитини в 6 місяців, а 71 см це више середнього, він виший ніж 90% дітей його віку, саме за цими графіками.
Мій іде поки і по вазі і за зростом >ніж 75% дітей, але в 2 місяці ще рано про щось говорити :), тим більше ми з чоловіком не великі.
Танчік_із_Канади, Дякую! З вагою в мене щось не виходить, але треба краще придивитись. До речі, ми з чоловіком теж маленькі, але чоловік взагалі-томав бути вищий. Йому хребет "затормозили" в дитинстві мішками з картоплею та іншими важкостями.
_jet_,тебе мабуть збиває що там є і lb ( паунди, інша одиниця виміру ваги, популярна в частині країн) :)
Вага в Андрійки дуже близько до центральної лінії, до середньої ваги дітей такого віку: