Ми вже тиждень живемо на новій квартирі. |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Roma333
Підлогу вам власники квартири зробили? Веселий там народ.:)

Исходное сообщение Любимая_Mykl
:) ну, ви сумувать точно не будете, як ви так весело переїжджали! Так тримать!
Тепер до Вас можна в гості їздить :).
Исходное сообщение Scruj
А до нас (в розуміні тих, хто в Києві) в гості Жук приїзжав - тільки що відправиви його на вокзалі.
Жук классний, поправився( 103 кг) але всередині такий як був таким добрим і залишився.
Уговорити переїхати в Київ поки не вдалося :)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |