Исходное сообщение
"ну думала, що може Драган так скаже (він колись на собі відчув бомбування Югословії)"
А Драган тобі лекцій про Сербію не читав? "Бомбардування Югославії" це те саме, що і "російська пекарня"
Ну по-перше Драган не серб, він чорногорець, зараз його держава має назву Сербія і Чорногорія.
Так, чотири республіки- 1) Хорватія, 2) Боснія і Герцоговина,3) Македонія і 4) Словенія проголосили незалежність на протязі початку 90-х, але Сербія і Чорногорія тільки в 2003 році( здається в лютому і поки тільки на три роки) змінили назву, а до того називались Югославією( не Соціалістична Федеративна Ресрубліка Югославія, а Союзна Республіка Югославія (задається з 1992 року)).
І хоч я згідна бомбардували саме Сербію і Косово( просто Драган має там багато родини і т.д.), але держава на цей момент була саме Союзна Республіка Югославія. І можливо краще було б вжити слово Сербія, але Югославія теж можна вживати.
Так що лекції про Сербію мені читати не потрібно :).
Особливо людям, які навіть своє ім'я соромляться вказати :).