-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Personality Quiz

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Понедельник, 25 Апреля 2005 г. 00:39 (ссылка)
Взагалі, я вважаю що сверхдержави потрібно ділити. У ОНН повинен будти так званий антимонопольний комітет. Який, наприклад, прийняв би відділити від США каліфорнію :) або ще краще Техас (там є нафта).
От СССР же таки розвалити вдалося, хоча останнім часом Росія ДУЖЕ активно наздоганяє втрачене... :(
Відповідно, саме лідери цих країн будуть завжди викликати найбільше питань і анекдотів
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 27 Апреля 2005 г. 05:13 (ссылка)
Ну відділяти може це вже дуже радикально, але ООН чи якісь інші міжнародні організації повинні мати більше ваги.
А то захотіли Штати "визволити Ірак"Б ООН нічого зробити не змогло.
Ответить С цитатой В цитатник
Аноним   обратиться по имени Воскресенье, 15 Мая 2005 г. 02:43 (ссылка)
"ну думала, що може Драган так скаже (він колись на собі відчув бомбування Югословії)"

А Драган тобі лекцій про Сербію не читав? "Бомбардування Югославії" це те саме, що і "російська пекарня"
Ответить С цитатой В цитатник    |    Не показывать комментарий
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Воскресенье, 15 Мая 2005 г. 06:12 (ссылка)
Исходное сообщение
"ну думала, що може Драган так скаже (він колись на собі відчув бомбування Югословії)"

А Драган тобі лекцій про Сербію не читав? "Бомбардування Югославії" це те саме, що і "російська пекарня"


Ну по-перше Драган не серб, він чорногорець, зараз його держава має назву Сербія і Чорногорія.
Так, чотири республіки- 1) Хорватія, 2) Боснія і Герцоговина,3) Македонія і 4) Словенія проголосили незалежність на протязі початку 90-х, але Сербія і Чорногорія тільки в 2003 році( здається в лютому і поки тільки на три роки) змінили назву, а до того називались Югославією( не Соціалістична Федеративна Ресрубліка Югославія, а Союзна Республіка Югославія (задається з 1992 року)).
І хоч я згідна бомбардували саме Сербію і Косово( просто Драган має там багато родини і т.д.), але держава на цей момент була саме Союзна Республіка Югославія. І можливо краще було б вжити слово Сербія, але Югославія теж можна вживати.
Так що лекції про Сербію мені читати не потрібно :).
Особливо людям, які навіть своє ім'я соромляться вказати :).
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку