Таньчик,подивимось,шо в них далі вийде

як завжди нашу команду до небес занесуть на крилах лестощів,тіпа ми -зе бест і т.д.,а як правило ,вони видихуються дуже швидко
Я ледь "не заплакала",коли сказали,шо "...змучена судовими тяжбами збірна..." Чим вони ,блін,змучені?!:evil: Ім грати кльово требаЮ,а не шукати виправдовувань для своїх можливих,і таких реальних,поразок! Я не песіміст,просто це вже далеко не перший рік