_jet_ обратиться по имени
Пятница, 14 Сентября 2007 г. 11:12 (ссылка)
людина відчуває дім, там де їй добре...Я тільки можу уявляти як то, поїхати кудись жити (жила тільки 2 рази по місяцеві в Італії). Так от, коли на вулицях і в під"їздах чисто, коли у людей є культура поведінки, коли ти знаєш, що в певному плані соціально захищена - просто стає легше. А в Україну приїдеш - і самі стреси, бо то начальник ЖЕКу на тебе накричить, то воду виключать, то ціни підскочать і т.д...
Багато українців, що приїжджають додому, дуже скоро починають нервуватися і хотіти назад (в Італію, Штати, Канаду, Іспанію...). Хоча. може ти не те мала на увазі.