-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


_jet_   обратиться по имени Пятница, 14 Сентября 2007 г. 11:12 (ссылка)
людина відчуває дім, там де їй добре...Я тільки можу уявляти як то, поїхати кудись жити (жила тільки 2 рази по місяцеві в Італії). Так от, коли на вулицях і в під"їздах чисто, коли у людей є культура поведінки, коли ти знаєш, що в певному плані соціально захищена - просто стає легше. А в Україну приїдеш - і самі стреси, бо то начальник ЖЕКу на тебе накричить, то воду виключать, то ціни підскочать і т.д...
Багато українців, що приїжджають додому, дуже скоро починають нервуватися і хотіти назад (в Італію, Штати, Канаду, Іспанію...). Хоча. може ти не те мала на увазі.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Пятница, 14 Сентября 2007 г. 23:11 (ссылка)
Исходное сообщение _jet_
людина відчуває дім, там де їй добре...Я тільки можу уявляти як то, поїхати кудись жити (жила тільки 2 рази по місяцеві в Італії). Так от, коли на вулицях і в під"їздах чисто, коли у людей є культура поведінки, коли ти знаєш, що в певному плані соціально захищена - просто стає легше. А в Україну приїдеш - і самі стреси, бо то начальник ЖЕКу на тебе накричить, то воду виключать, то ціни підскочать і т.д...
Багато українців, що приїжджають додому, дуже скоро починають нервуватися і хотіти назад (в Італію, Штати, Канаду, Іспанію...). Хоча. може ти не те мала на увазі.


Так, що найбільше мені подобається в Канаді -уе відчуття стабільності\захищенності і дійсно рівності всіх перед законом.
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку