Привіт!
Підтверджую, що ніхто нічого не переплутав. Ми справді стали на цю нелегку (чи навпаки? :) ) стежину подружнього життя. (як загнув)
2Думченко: Зарплату не віддам! :) А сміття я і так завжди виносив :)
Демченко,мабуть,щедра душа,чужої зарплати не жаль :)
Юрій-просто БЕСТ,у ВСІХ відношеннях,я неймовірно щаслива,що зустріла таку людину :)
І шо ще дуже приємно бачити,в ноього дуже класні друзі :)
А фото...ось ше маленьке :))