Таню, давно не заходила у твій щоденник (якось часу не було...). От перегладаю і бачу: у тебе гарно віходять фотографії. Завжди змістовні. Молодець!
А ще з твого щоженника вже можна книгу про Канаду писати. Точніше про погляд зі сторони на Канаду.
Швидше став на все копірайти :).
Дякую, хоча ця фотка і решта фоток із Торонто - Владлена. Я фотик в руки можу брати, лиш коли його поряд немає :).
А про Канаду може я і забагато пишу :), але просто саме процес ознайомлення, осмислення, ну багато хто питає, ну як Канада, які відмінності, що відчуваєте.