-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Торонто

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Вторник, 22 Марта 2005 г. 10:59 (ссылка)
Повтор:
Не знаю, як з точки зору зручності проживання, а от архітектура мені дуже подобається.
Наш ЖД вокзал або мінтранс, та навіть печерські близнюки ще дуже й дуже маленькі як для сучасної світової архітектури.
Хоча одна моя знайома сказала, що києв і так класний і йому зовсім не потрібно рости вверх.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 23 Марта 2005 г. 00:04 (ссылка)
Сергій, Київ набагато кращий ніж Торонто :(.
Звичайно хмарочоси тут нічого, але кажуть що зі Штатами не зрівнять.
А такої краси, як європейська стара архітертура тут навіть близько немає, як що щось і є, то це спроба повторити європейське.
Ну може хіба CN Tower унікальний, обовязково відвідаємо.
Хоча в цілому щось в Торонто є, не так погано, як дехто розказує :).
Ответить С цитатой В цитатник
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку