Повтор:
Не знаю, як з точки зору зручності проживання, а от архітектура мені дуже подобається.
Наш ЖД вокзал або мінтранс, та навіть печерські близнюки ще дуже й дуже маленькі як для сучасної світової архітектури.
Хоча одна моя знайома сказала, що києв і так класний і йому зовсім не потрібно рости вверх.
Сергій, Київ набагато кращий ніж Торонто :(.
Звичайно хмарочоси тут нічого, але кажуть що зі Штатами не зрівнять.
А такої краси, як європейська стара архітертура тут навіть близько немає, як що щось і є, то це спроба повторити європейське.
Ну може хіба CN Tower унікальний, обовязково відвідаємо.
Хоча в цілому щось в Торонто є, не так погано, як дехто розказує :).