Танюшка! ПОздоровляю Тебе з Днем народження, варення і т.д. Бажаю всьго найкращого, здоров"я, успіхів у всіх починаннях. А також щоб Ти назавжди залишалась такою усміхненою, ініціативною, якою ми запам"ятали Тебе у Києві.
Всім дуже-дуже дякую. Я отримала кучу листів, листівок, поздоровлень через щоденники і аську, навіть одне повідомлення на автовідповідачу :), Дякую, Сергій! А як хто і забув про мій ДН, то нічого страшного, а і так знаю, що ви мене любите :).